NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELA Pana Jakuba Łysika

Pan Jakub Łysik będzie nieobecny w dniu 30 września

Opublikowano Nieobecność nauczycieli | Skomentuj

KONCERT Z OKZAJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Zapraszamy wszystkich serdecznie na spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zgodnie z narodzoną w zeszłym roku nową tradycją, jego częścią artystyczną zajęli się uczniowie klasy dyplomowej szkoły II stopnia.

DARMOWE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT MOŻNA OTRZYMAĆ
W SEKRETARIACIE SZKOŁY
OD PONIEDZIAŁKU 3 października 2016

plakat123-page-001

Opublikowano Ogłoszenia | Skomentuj

NIEOBECNOŚĆ NAUCZYCIELA Pani Grażyny Jurszy

Pani Grażyna Jursza będzie nieobecna w dniu 28 września

Opublikowano Nieobecność nauczycieli | Skomentuj

ZEBRANIE RODZICÓW szkoły I i II stopnia

przypominam wszystkim rodzicom uczniów

szkoły I i II stopnia o zebraniu

22 września 2016 r. godz. 17.30 AULA

prosimy o liczny udział w spotkaniu

Opublikowano Ogłoszenia | Skomentuj

Wyniki dodatkowego nabory do szkoły I stopnia

Wyniki przesłuchań kandydatów do
Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia
im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego na rok szkolny 2016/2017 (nabór dodatkowy)

Kandydaci przyjęci w kolejności alfabetycznej:

Cykl sześcioletni:

  1. Bednarz Sabina – skrzypce, nauczyciel: Aleksander Leżański
  2. Makselon Tomasz – perkusja, nauczyciel: Tomasz Kubista
  3. Mucha Agata – skrzypce, nauczyciel: Karolina Koncewicz – Próba
  4. Seweryn Natalia – flet, nauczyciel: Grażyna Jursza
  5. Sobczyk Patryk – waltornia, nauczyciel: Sylwia Majchrzak
  6. Spętany Jakub – fortepian, nauczyciel: Sandra Szulc
  7. Świerczyna Oskar – fortepian, nauczyciel: Ilona Kozubek
  8. Trutwin Krystian – kontrabas, nauczyciel: Przemysław Wacławik
  9. Wendel Amelia – gitara, nauczyciel: Małgorzata Smol
  10. Wesołowska Katarzyna – skrzypce, nauczyciel: Aleksander Leżański
  11. Woźniczka Alicja – flet, nauczyciel: Grażyna Jursza

Cykl czteroletni:

  1. Dymara Alicja – gitara, nauczyciel: Jan Kudełka
  2. Dzwinczyk Lidia – altówka, nauczyciel: Aleksandra Front
  3. Zimnik Wiktor – akordeon, nauczyciel: Andrzej Zaczkowski

Kandydaci niezakwalifikowani:

  1. Michalski Daniel
  2. Przybyła Franciszek

Kandydaci przyjęci proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu w celu ustalenia planu zajęć. Informacje można również uzyskać telefonicznie do godz. 18:00 pod numerem telefonu 32 – 2487628

Opublikowano Ogłoszenia | Skomentuj