Informujemy, że od 1 do 27 lipca pracownia lutnicza będzie nieczynna.

Godziny pracy szkoły w wakacje! 

Informujemy, że sekretariat szkoły w wakacje będzie czynny w godzinach od 8:00 do 14:00. Wejście na teren szkoły będzie możliwe tylko od tyłu, od strony parkingu. 

Drugi semestr w bieżącym roku szkolnym przyniósł szereg sukcesów dla tria fletowego prowadzonego przez Panią Annę Kolarz .
Trio fletowe w składzie - Milena Cogiel, Wiktoria Opalinska oraz Marta Opielka,  reprezentowało naszą  szkołę w :
 - XXXVI Konkursie Zespołów  Kameralnych Szkół  Muzycznych I i II st. we Wrocławiu -patronowanym przez Centrum Edukacji Artystycznej - zajęło  ex aequo II miejsce w kategorii tria I stopnia,
 - II Miedzyszkolnych Konfrontacjach
Zespołów Kameralnych  w Rudzie Śląskiej  - II  miejsce,
 - XXXVI Ogólnopolskim Bystrzyckim Konkursie Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st. - I miejsce.
GRATULACJE !!!
 
Resized 20190427 174803

Bieżący rok szkolny przyniósł wiele sukcesów uczennicom klasy fletu, które reprezentowały naszą szkołę w:


- XVIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie ( listopad 2018) zdobywając :
* Zuzanna Krawczyk z klasy fletu p. Agaty Brachman-Szymczyk - wyróżnienie 
        *Wiktoria Opalińska z klasy fletu p. Anny Kolarz - wyróżnienie, 
         *Zofia Przybyłka z klasy fletu p. Martyny Majdy- Mańki - wyróżnienie, 
         *Zuzanna Kozak z klasy fletu p. Grażyny Jurszy - wyróżnienie, 
         *Anna Maria Wiak z klasy fletu p. Martyny Majdy - Mańki - wyróżnienie ;
- V Wiosennych Konfrontacjach Młodych Flecistów w Lublińcu ( kwiecień 2019) z osiągnięciami :
        * Iga Brachman z klasy fletu p. Agaty Brachman-Szymczyk - wyróżnienie,
        *Emilia Dudek z klasy fletu p. Grażyny Jurszy - wyróżnienie,
        *Zofia Hutyra z klasy fletu p. Grażyny Jurszy - III miejsce ;
- III Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Wadowicach ( kwiecień 2019), gdzie 
       *Anna Maria Wiak z klasy fletu p. Martyny Majdy - Mańki zdobyła wyróżnienie ;
- IV Kujawsko-Pomorskim Konkursie Fletowy w Solcu Kujawskim (maj 2019) zdobywając :
      *Milena Cogiel z klasy fletu p. Anny Kolarz - II miejsce,
       *Wiktoria Opalińska z klasy fletu p. Anny Kolarz - wyróżnienie ;
- Pierwszym Ogólnopolskim Konkursie Fletowy w Lublinie (czerwiec 2019) z osiągnięciami :
        *Iga Brachman z klasy fletu p. Agaty Brachman-Szymczyk - III miejsce,
        *Zuzanna Krawczyk z klasy fletu p. Agaty Brachman-Szymczyk - złote wyróżnienie, 
        *Wiktoria Opalińska z klasy fletu p. Anny Kolarz - złote wyróżnienie, 
        *Milena Cogiel z klasy fletu p. Anny Kolarz  - złote wyróżnienie. 
GRATULUJEMY SUKCESÓW!!! 
pixlr 20190617100612528

Zapraszamy na kolejny koncert, tym razem w wykonaniu Pedagogów i Absolwentów naszej szkoły.
Historia miasta powiązana z muzyką, soliści, zespoły kameralne, nauczycielski chór
i mnóstwo ciekawostek 
opowiedzianych przez pasjonata Rudy Śląskiej
- Pana Jana Wyżgoła.

Darmowe wejściówki można odebrać w sekretariacie szkoły od 13 maja 2019 roku.

muzyczny-Fajer-plakat średni.jpg