Wyniki konkursu...

 

Drodzy Uczestnicy II Ogólnopolskiego Konkursu „ Co młodym w duszy gra…”!

 

W imieniu swoim i całego jury pragnę złożyć najserdeczniejsze wyrazy uznania i szacunku wszystkim Uczniom biorącym udział w zmaganiach konkursowych, Rodzicom wspierającym swoje pociechy na każdym widocznym kroku, Pedagogom za prawdziwie rzetelną i intensywną pracę, jak również wszystkim towarzyszącym Uczestnikom Pianistom, bez których występy w kategoriach skrzypce i wiolonczela nie byłyby możliwe. Bardzo cieszy mnie fakt, że tak liczna grupa podjęła wyzwanie, jakim jest publiczne zaprezentowanie przygotowywanego programu konkursowego. Pamiętajcie o tym, że właśnie wszelkie publiczne występy, w których bierzecie udział, umożliwiają Wam i Waszym Pedagogom wyciągnięcie odpowiednich wniosków, tak pomocnych w udoskonalaniu właściwej strategii codziennej pracy z instrumentem. Droga rozwoju początkującego muzyka - a zwłaszcza najmłodszego, który dopiero jest na etapie zbierania swoich pierwszych doświadczeń - jest często bardzo niestabilna i wymaga niezwykle systematycznej i cierpliwej pracy. Dlatego w rozwijaniu muzycznej pasji bardzo ważne jest świadome dążenie do jak najlepszej precyzji wykonania, jak również Wasze zaangażowanie emocjonalne i radość z gry, co bez wątpienia przekłada się na coraz lepszy efekt końcowy osiągany na scenie! Wszystkich bardzo gorąco zachęcam do wyciągnięcia wielu pozytywnych spostrzeżeń z włożonej pracy, a także życzę niekończącej się motywacji w poszukiwaniu nowych inspiracji działań. Rezultaty uzyskane podczas tegorocznej edycji Konkursu niechaj staną się dla Wszystkich wyznacznikiem kierunku w jakim w przyszłości chcecie podążać. Pielęgnujcie zatem w sobie miłość do muzyki, uwielbienie dla swojego instrumentu, a przede wszystkim chęć dalszego rozwijania własnego talentu. Życzę wszystkim dużo zdrowia, radości i optymizmu, a także wiary w siebie i we własne możliwości. Działajmy wspólnie tak, żebyście na scenie czuli się ZAWSZE szczęśliwi, pewni siebie i świetnie przygotowani!!!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

dr hab. Adam Mokrus

Przewodniczący jury II Ogólnopolskiego Konkursu „ Co młodym w duszy gra…”

 

 

Lista laureatów Kategorii B wiolonczela pfd

Wyniki - fortepian pfd

Wyniki - skrzypce pfd