Najważniejsze informacje organizacyjne...

 

 

co mlodym w duszy gra plajatSzanowni uczestnicy! 

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie się do rejestracji konkursu, znajdującej się na portierni szkoły, najpóźniej godzinę przed planowym występem. Uczestnik powinien być gotowy do udziału w przesłuchaniu na 15 minut przed planowaną w harmonogramie godziną. Każdy z uczestników kategorii A i B będzie miał w określonych godzinach do dyspozycji salę do rozegrania. W przypadku pianistów co najmniej 40 minut przed występem będzie dostępna dla każdego sala z fortepianem. Wcześniej można skorzystać z sali z pianinem. 

Próby akustyczne zgodnie z godzinami podanymi w harmonogramie Konkursu oraz w przerwach między przesłuchaniami.
Lista laureatów poszczególnych kategorii ze wskazaniem osób grających na koncercie laureatów (bez miejsc) będzie umieszczona na stronie i funpage’u szkoły oraz wywieszona na tablicy ogłoszeń na parterze po zakończeniu przesłuchań poszczególnych grup i obradach Jury

W szkole działa kawiarnia o wdzięcznej nazwie ,, O! Ciastko”, w ofercie której znajdują się zarówno desery jak i dania obiadowe. Godziny otwarcia : czwartek-piątek : 12.00-19.00, sobota – 10.00-17.00.

W czwartek i piątek od 12.00 do 19.00 będzie możliwość zakupy nut, akcesoriów oraz gadżetów muzycznych z oferty księgarni AleNuty.


Parkingi miejskie w otoczeniu szkoły są bezpłatne.


Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALFABETYCZNA LISTA LAUREATÓW

 

19 maja 2022


KATEGORIA A GRUPA I

Biel Wiktoria - gra na koncercie
Brudys Martyna
Cwynar Amelia
Długokęcka Laura
Dziki Gabriela
Ernst Maria - gra na koncercie
Koba Szymon
Konstanowicz Agata - gra na koncercie
Kuczera Julia
Kutyła Katarzyna
Maryńczak Hanna
Maszyńska Zuzanna
Nawalaniec Wiktoria
Przejczowska Lena - gra na koncercie
Sutor Ida
Szczecińska Maria
Szromik Milena
Teszler Teresa
Turała Antonina
Witkowska Alicja

 

KATEGORIA A GRUPA 4

Byrska Patrycja - gra na koncercie
Weiss Lena

 

KATEGORIA A GRUPA 5

Galicka Iryna